Black hair style

27. srpna 2009 v 17:05 | <ScEnE<KiDs*->[S]miling Bubble° |  Scene účesy

Black hair style

Budeme pokračovat v naší sérii článků zaměřených na scene účesy, tentokrát v tmavém provedení. Někdo by se se mnou mohl začít hádat, že černovlasá scene girl je spíše emo. Ale my na takové stereotypy nevěříme, protože každá scene je jedinečná a pokud se rozhodne mít černé vlasy, tak ji hned nebudeme škatulkovat!První bod, u kterého bych se ráda zastavila, je způsob, jakým se dá upravit vrchní část hlavy. Samozřejmě můžeš tupírovat, ale i tak je hodně způsobů, jak to dělat. Jedna z možností je vytvořit objem po stranách hlavy, tak jak to vidíš na prvním obrázku. Nebo se můžeš zaměřit hlavně na zadní část a tam způsobit tupírovací tornádo, tak jak to vidíš na druhém obrázku. Nebo prostě zapracuješ rovnoměrně, tak jako to udělala scene girl na třetí fotce.
Jak jinak můžeš upravit svoje černé vlásky? Tak třeba si je můžeš sčesat všechny dopředu do tváře. Tím zvýrazníš rysy svého obličeje, nebo naopak můžeš tímto způsobem zakrýt některé defekty, jako příliš výrazné čelistní kosti. Ale pozor někdy se tak ztratí lesk tvých kukadel a to by byla škoda, takže nic se nesmí přehánět.
V následující sérii obrázků vidíš scene girls s různou hustotou ofinky. To je také důležité si rozmyslet, jak moc velkou ji vlastně chceš. Všechny tři zvolily rovně střiženou ofinku, ale třeba scene girl na první fotce ji má hodně prostříhanou.
Když si sepneš spodní část vlasů do culíku, jednoduše a rychle vytvoříš moc pěkný a sexy účes. Navíc ti nezabere ani pět minut. Také můžeš dodat vlasům trochu víc originality, když si necháš podbarvit ofinku nějakou zajímavou barvičkou. Tak jako na fotkách pod textem mají slečny skvělé černo blond ofinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.