Jak vybrat skvělé scene jméno pro MySpace

27. srpna 2009 v 17:08 | <ScEnE<KiDs*->[S]miling Bubble° |  Scene

Počet scene kids na MySpace roste. Vybrat originální scene jméno je čím dál obtížnější, hlavně pokud chceš opravdu vyniknout. Ale když se budeš držet následujících kroků, nebude to pro tebe žádný problém.Se slovníkem

Začni tím, že si napíšeš vlastní jméno na kus papíru. Vem si na pomoc anglický slovník (pokud preferuješ jiný jazyk, třeba francouzštinu, jdi do toho). Otevři ho na jakékoli stránce, zvol si číslo od 1 do 30. Odpočítej až ke třeba třináctému slovíčku. Jestli je to přídavné jméno, může se ti hodit před tvoje jméno. Nebo jestli je to sloveso, zkus z něj udělat ing formu (např.: Living Susan). Zkoušej různé kombinace.
Pokud toto nevyšlo, podívej se stránky slovníku, které začínají stejným písmenem. Třeba tam tě něco zaujme. (př.: ReneeRiot). Vždy si musíš být jistá, co vybrané slovo znamená. Nechceš přece někoho urazit, nebo ještě hůř, nechceš mít hloupou přezdívku.

Další inspirace

Další způsob je inspirovat se mýtickými jmény, japonskými nebo sci-fi jmény. Také hledej na stránkách pro budoucí rodiče, kde jsou sepsaná všechna možná jména pro miminka. (na příklad tady). Některé scene girls se inspirovali u svých oblíbených skupin nebo filmů. (př.: Play Emma Play! Z názvu skupiny PlayRadioPlay!)

Tipy na závěr

Na závěr ještě přidáme pár užitečných tipů. Slova jako Suicide, Murder, Terror, Horror nebo Gore jsou už nezdravě rozšířená. Je skoro jisté, že pokud zvolíš některé z nich, budeš vypadat jako pozér. A prosím tě, nikdy si neříkej "Annie Scene" nebo cokoliv "SC3N3", protože to už řve do okolí, že je to fake! Vyber si nějaké jméno, které se často neslyší, třeba i nějakou slovní hříčku (př.: Alison Wonderland). Ještě se můžeš inspirovat třeba nějakým cizím příjmením.
Možná už jsi něco vybrala a máš pocit, že je to super originální. Tak to ještě pro jistotu zkontroluj. Vyhledej si na MySpace, kolikrát se tam takové jméno vyskytuje. A hlavně to s originalitou nepřežeň.
Tak hotovo. Teď už můžeš utíkat k počítači (asi teď právě u něj sedíš, že?:) ) a přihlásit se na MySpace!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.